Profil firmy

Společnost CBA NUGET s.r.o. je velkoobchodní firma, která nabízí široký sortiment cukrovinek, potravin, chlazených výrobků, alkoholu, nealka, drogerie a také ovoce a zeleniny. Firma byla založena v roce 1992. Od svého založení se orientovala na distribuci lehkého koloniálu. Dnes se CBA NUGET s.r.o. řadí k největším obchodně-distribučním společnostem v České republice. Zajišťujeme zásobování pro maloobchodní sítě CBA a několik stovek obchodních jednotek a stravovacích provozů na území celé Moravy, východní, severní a západních části Čech.

Velký důraz je kladen na dokonalý servis zákazníkovi tak, aby bylo možno co nejrychleji zpracovat a vykrýt požadované objednávky našich zákazníků. Firma má vlastní rozvozovou síť, díky které může reagovat na požadavky všech odběratelů. Novou koncepcí logistiky a organizace práce je NUGET velice zajímavým partnerem pro spolupracující dodavatele. Se skladovou plochou 10 500 m2 a regálovým systémem pro 20 000 palet může firma výborně optimalizovat a pokrývat všechny požadavky zákazníků.

V rámci dalšího zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme v roce 2012 rozšířili  stávajích sklady v Šumperku o 1800 m2 a 1.1.2013 otevřeli nové logistické centrum pro oblast severních Čech v Bílém Kostele nad Nisou o velikosti 5500 m2 tedy 6000 paletových míst.

Společnost dnes nabízí výrobky všech největších výrobců renomovaných značek jako jsou: Mondeléz (Opavía, Milka), Hamé, Jemča, Sedita, Storck, Tchibo, Unilever, Mars, Vitana, Wrigley, Nestlé, Douwe Egberts, Danone, Olma, Mlékárna Kunín, Karlovarské minerální vody, Kofola, Intersnack, Pepsico, Procter&Gamble, Dr.Oetker, Hugli, Lagris a mnoho dalších....

 

Snažíme se po všech stránkách nabízet ty nejlepší služby a neustále pracujeme na zlepšeních pro Vás, naše zákazníky. Těšíme se na další spolupráci.

Roman Mazák, majitel společnosti

  Profil firmy | CBA